1 czerwca startuje rekrutacja na studia

1 czerwca startuje rekrutacja na studia! Gorąco polecamy zaznaczyć ten dzień w kalendarzu. Zwłaszcza kandydatkom i kandydatom, którzy już zdecydowali się na studia oferowane przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przypominamy, że termin 1 czerwca 2022 roku dotyczy rekrutacji na studia I stopnia oraz jednolite studia magisterskie.

Druga ważna sprawa to proces rekrutacji. Od dwóch lat odbywa się w pełni online i także w tym roku możecie rekrutować się bez wychodzenia z domu. Wystarczy konto w Systemie Internetowej Rekrutacji. Przygotowaliśmy tutorial, w którym wyjaśniamy jak korzystać z SIR.

Wywołując temat Systemu Internetowej Rekrutacji, śpieszymy z aktualizacją w tej sprawie. Na stronie rekrutacja.uam.edu.pl znajdziecie nie tylko terminy rekrutacji i wymagania rekrutacyjne, ale też informacje opisowe o kierunku oraz katalog przedmiotów. W sekcji opisowej przygotowaliśmy też informacje o kompetencjach absolwenta oraz perspektywach zawodowych. Tym samym w jednym miejscu zebraliśmy wszystko, co istotne dla kandydatów na studia.

Pomyślcie, czy nie przyjemnie właśnie w ten sposób poznawać ofertę edukacyjną UAM i zadecydować o swojej przyszłości? Z kubkiem aromatycznej kawy w ręce, w wygodnym dresie, przed ekranem komputera we własnym domu? Wystarczy jeden klik.

check
W roku akademickim 2022/23 planowane są następujące języki na kierunku
etnolingwistyka studia niestacjonarne

I stopnia:
Język obowiązkowy: angielski (kontynuacja)
Języki do wyboru: szwedzki, francuski
II stopnia:
Język obowiązkowy: angielski (kontynuacja)
Języki do wyboru: szwedzki (kontynuacja), hiszpański (od podstaw)
Uwaga: kandydaci podczas rekrutacji deklarują preferowany język